İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ İŞLETME FAKÜLTESİ İŞLETME KULÜBÜ EUREKA’21 BAŞLIYOR!

Sosyal medya sponsoru olduğumuz bir etkinlikle daha karşınızdayız.

ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgesi’ne sahip ilk ve tek öğrenci kulübü olan İşletme Kulübü’nün sene içerisinde düzenlediği altı büyük organizasyonundan birisi olan “EUREKA’21 etkinliği 26 Ekim  tarihinde İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü, İşletme Fakültesinde katılımcılarıyla buluşmaya hazırlanıyor!

İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi İşletme Kulübü tarafından düzenlenen Eureka’21, girişimci adaylarına ve girişimle ilgilenen tüm gençlere unutulmayacak bir etkinlik fırsatı sunuyor.

Katılımcılarına girişim kültürünü yaratıcı şekilde öğretme, farklı girişimleri tanıtma, girişimcilerle birebir iletişime geçme, network ağını güçlendirme imkanı sunan Eureka’21 etkinliği yepyeni içerikleriyle sizlerle!

Bu yıl “Realize Your Potential” sloganıyla katılımcılara sunulan Eureka’21, girişimcilik tutkunu gençlerin potansiyelini ortaya çıkarmak vizyonuyla yola çıkmıştır. Binbin Ana Sponsorluğu’nda gerçekleşecek olan etkinlik, söyleşiler ve start-up stantlarının yanı sıra workshop, konser, sürpriz çekilişler, ürün sponsorlarının yer aldığı fuaye alanıyla katılımcılara dolu dolu bir ortam yaratmak için geliyor!

Sen de bu büyük girişimcilik etkinliğinde yer alma fırsatını kaçırmak istemiyorsan 26 Ekim’de İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü İşletme Fakültesinde gerçekleşecek olan etkinliğimize katılmayı unutma!

Eureka’21 hakkında detaylı bilgi almak ve sen de bu büyük etkinliğin bir parçası olmak istiyorsan @eurekaistanbul Instagram hesabından detaylara ulasabilirsiniz.

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s