POST PANDEMİK ENDÜSTRİ

Sosyal medya sponsoru olduğumuz bir etkinlikle daha karşınızdayız.

Sen de yeni normalde kurumsal hayattaki derin dönüşümleri ve inovasyonları, geleceğe yönelik iş modellerini ve daha fazlasını merak ediyorsan sen de burada olmalısın.

Elektronik, sağlık, e-tüketim, mühendislik ve üretim, uzay taşımacılığı, yazılım, hava yolu taşımacılığı kısacası endüstriye dair her şey! SPACEX, THY, SAMSUNG, BOSCH, PFIZER, TURKCELL, P&G ve daha nicelerinin katılacağı “Dijitopya” ziyaretimizde altın isimlerle tanışma ve vakit geçirme fırsatını kaçırma!

2 gün sürecek ve online olarak gerçekleşecek olan bu etkinliğimizde öğrencileri günlük hayatında ve mülakat görüşmelerinde öne çıkaracak olan “Beden Dili ve Etkin Kullanımı” üzerine interaktif bir workshop oturumu planlanmıştır.

Katılım devamlılığı sağlayan katılımcılarımıza (11 oturumdan en az 8 oturum) CV ‘ne ekleyebileceğin e-sertifika ve çekiliş sonucunda birbirinden güzel hediyeler gönderiliyor!

Kendine değer katacağın, workshop ile eğlenip öğreneceğin ve sürpriz hediyeler kazanacağın bu eşsiz etkinliğe linkten kayıt olabilirsin.

Biz hazırız, ya sen?

Kayıt linki:  https://linktr.ee/emuieclub

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s