CareERÜ 20-21 Mart 2021

Sosyal medya sponsoru olduğumuz bir etkinlikle daha karşınızdayız.

Bu yil birincisi düzenlenecek olan kariyer zirvemizde sektörlerinin önde gelen insanlarıyla üniversite ve lise öğrencilerini bir araya getirerek öğrencilerin kariyer planına başka bir perspektiften yaklaşmasına yardımcı olmasını sağlayan aynı zamanda endüstriyel ve teknolojik alanlardaki gelişmelerin ve iş olanaklarının anlatılacağı, iş hayatlarına atılmalarını sağlamak için fabrikalarla ve şirketlerle iletişime geçip üniversite öğrencileriyle mülakat yapmaları için talepte bulunacağımız bir etkinliktir.

Bu yıl ikinci dönem yapacağımız bu etkinlikte ağırlık olarak Erciyes Üniversitesi olmak üzere Türkiye’nin birçok önde gelen üniversitesinden öğrenciler ve lise öğrencileri en fazla sayıyla etkinliğimize katılım sağlayacaktır.

Bu yıl çevrimiçi olarak gerçekleşecek etkinlik, iki gün boyunca gün içerisinde ilk olarak, fabrikaların Insan Kaynakları veya Genel Müdürlük’lerinin konferansları olacak olup, ardından Ogrencilere bilgi katabilmek amacıyla eğitimler verilecek, son olarak konuşmacılar belli bir konu üzerinde konuşma yapacagi, kendi başarılarından hayatlarından bahsedeceği vb. konuşmalarla bizleri aydınlatacaklar.

Detaylı Bilgi için 👇🏻👇🏻

📍 *Instagram adresimiz:* https://instagram.com/career.eru?igshid=6siogxgo45pm
📍 *YouTube adresimiz:* https://youtube.com/channel/UC2bGkOWBqt7EwfxwDzEfJAA

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s