Mühendislik ve Yönetim Akademisi 13-14-15 Mart’ta

Sosyal medya sponsoru olduğumuz bir etkinlikle daha karşınızdayız.

Eskişehir Teknik Üniversitesi Endüstri ve Verimlilik Kulübü’nün geleneksel hale getirdiği ve bu yıl 15.si düzenlenecek olan Mühendislik ve Yönetim Akademisi, 13-14-15 Mart 2021 tarihlerinde!

Endüstri ve Verimlilik Kulübünün her yıl üç büyük etkinliği değerli üyelerimizle buluşturmakta. Verimli, eğlenceli, bir o kadar interaktif olan ve kariyer basamakları şeklinde ilerleyen etkinlik: Start Up Eskişehir, İnteraktif İnsan Kaynakları Semineri ve ulusal çaptaki, binlerce kişinin katıldığı, en büyük etkinliği olan Mühendislik ve Yönetim Akademisi (MÜYAK).

Bu yıl MÜYAK, online dönemin sınırlarını ortadan kaldırarak 40’dan fazla şehir ve 80’den fazla üniversite ile birlikte katılımcılarıyla buluşmak için hız kesmeden geliyor. Katılım ve içerik açısından Eskişehir’in en büyük ve en kapsamlı öğrenci organizasyonu olan Mühendislik ve Yönetim Akademisi, kısa adıyla MÜYAK, tamamen öğrenci tabanlı olup; günümüz ve geleceğe yönelik akademik ve kariyer yaşantısı ile birlikte kişisel gelişim ve donanım sağlamayı hedefleyen bir öğrenci organizasyonudur. Ulusal bir etkinlik olan MÜYAK farklı şehirlerin farklı üniversitelerinden katılımcılarıyla ESKİŞEHİR’İN EN BÜYÜK ÖĞRENCİ ORGANİZASYONU olma özelliği göstermektedir. MÜYAK etkinliğinin ana teması önemli şirket CEO’larının konuşmaları çevresinde şekilleniyor. 15 yıldır gündeme göre her sene değişen temamız, bu yıl “YENİDEN DOĞUŞ” teması ile yelpazesini daha da geliştiriyor ve genişletiyor. Birbirinden farklı birçok alanda workshoplar ve eğitimler ile katılımcılara eşsiz bir deneyim sunulacak.

Oturumlarda TÜBİTAK başkanı Prof. Dr. Hasan Mandal, Koç Sistem CEO Mehmet Ali Akarca, Note Cosmetics Genel Müdürü Beril Koparal, Arzum Pazarlama ve Ürün Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehtap Yıldız, Valeo Türkiye Genel Müdürü Tuna Arıncı, Flo Lojistik ve IT’den Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Aktaş, Şişecam Düzcam Ankara Fabrikası, Fabrika Müdürü Emrah Can, TUSAŞ Sürekli İyileştirme Şefi Sercan Kaplan, LC Waikiki Genel Müdür Yardımcısı Hazan Sözeri ve birçok sürpriz isim sizlere eşlik edecek.

MÜYAK; iş dünyasının önde gelen isimlerinin ve markalarının hikayeleri, staj ve kariyer imkanları, farklı bölümlerden ve üniversitelerden öğrenciler ile tanışma fırsatı, çekilişler, hediyeler ve eğlence ile dolu üç gün için katılımcılarını bekliyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s