Girişimcilik Ekosistemi Yenilenme Projesi: Rejenerasyon-20

Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation’ın yürütücüsü olduğu İstanbul Kalkınma Ajansı tarafından desteklenen “Girişimcilik Ekosistemi Yenilenme Projesi: Rejenerasyon-20” başlıyor!

Rejenerasyon-20 projesiyle COVID-19 salgınının ülke ekonomisine negatif etkilerinin azaltılmasına yönelik girişimcilerin hayata geçireceği yenilikçi uygulamalar desteklenerek toplumun girişim ekosisteminin katkılarıyla güçlenmesi sağlanacak.

Rejenerasyon-20 projesinde girişimciler 2 farklı modülden destek alabilecekler. Prototip üretme, prototip geliştirme veya ürünleşme aşamasındaki girişimlere Dijital Hızlandırma, ticarileşme aşamasındaki girişimlere ise Danışmanlık desteği verilecek.

Destekten toplam 40 girişimin yararlanması hedeflenmekte.

Ülkemizin COVID-19’la mücadelesinde kritik projelerle ön plana çıkan girişim ekosisteminin yeniden yapılanmasını kapsayan “Rejenerasyon-20” projesiyle girişimciler; evde yaşamın iyileştirilmesi, uzaktan çalışmanın verimli ve uygulamada kolay hale getirilmesi, erişim/lojistik sorunlarının çözümüne yeni bir soluk getirilmesi ve toplumu rahatlatacak sosyal projelerin hayata geçirilmesi için desteklenecek.

Öte yandan projenin son ayağı olan Video Portal Modülü ile daha büyük kitleye hitap edilecek ve girişimlerin en çok merak ettiği 100 soru konunun uzmanları tarafından kısa videolarla cevaplanacak.

Online başvurular www.rejenerasyon20.com adresinden yapılmaktadır. Girişimcilere erişebilmek için sosyal medya ağlarınızda veya mail gruplarınızda kullanabileceğiniz duyuru metni ve tanıtım görsellerini aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Girişimcilere, ekosisteme ve bizlere destekleriniz için çok teşekkürler.

kulucka@teknoparkistanbul.com.tr mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

KAYNAK: http://rejenerasyon20.com/

Reklam

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s