FİNANCE BREAK

Sosyal medya sponsoru olduğumuz bir etkinlikle daha karşınızdayız.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü, öğrencilere kampüste 5 gün boyunca finansın konuşulacağı, finans dünyasında merak ettikleri soruların cevaplarını bulma fırsatı sunan, Finance Break Finans Zirvesi’nin 13.sünü düzenliyor. Boğaziçi’nin tek finans zirvesi olan Finance Break, Bu sene “Want to Break Free?” mottosuyla etkinlikte Yıkıcı Teknolojiler ve Değişen Ekonomi, Türkiye’de ve Dünyada Blockchain Ekosistemi, Yerel ve Global Piyasalar, Türkiye’de Sermaye Piyasaları, Fintech Dünyası gibi konu başlıkları işlenecek. Finans alanında uzman bir çok ismi bir araya getirecek olan Finance Break, bu yıl 9-13 Mart tarihleri arasında Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü’nde QNB Finansbank ana sponsorluğunda gerçekleşecek.

Türkiye’nin en köklü ve en büyük öğrenci kulübü Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü  Finans ve Denetim alt kurulunun düzenleyeceği Finance Break’te; Stratejik Yönetim Danışmanı Erkin Şahinöz, CFA Society’den Albert Krespin, Onursal Yazar ve İlke Takımoğlu, Danone Finansal Direktörü Alpan Yarar, PepsiCo CFO’su Deniz Alkan, Mercedes Benz Finansal Hizmetler CFO’su Gökmen Onbulak ve Kibar Holding CFO’su Sabri Tütüncü, TSPB Başkanı Dr. Alp Keler, BKM CEO’su Soner Canko ve Özge Çelik, Bloomberg HT’den Barış Esen, Işık Ökte ve Gizem Öztok Altınsaç, ana sponsorumuz QNB Finansbank’tan Ömür Tan ve daha bir çok değerli isim ağırlanacak.

Finance Break, üniversite öğrencilerine finansta en yeni konuları ele alarak gelecekte neler beklendiğini anlatırken, oturum sonu soru cevaplar ile katılımcılarına etkinlikte aktif bir şekilde yer alma olanağı da sağlıyor. Etkinlik ile ilgili detaylı bilgi ve katılım formu için https://financebreak.ikboun.net/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü

1953 yılında Robert Kolej bünyesinde İş İdaresi ve Talebe Cemiyeti adı altında kurulan kulübümüz 1975′te İşletme Kulübü olarak anılmaya başlamış, 1990 yılında ise İşletme ve Ekonomi Kulübü adını almıştır. Şu anda pek çok ayrı koldan sayısız faaliyet gerçekleştiren İşletme ve Ekonomi Kulübü, Türkiye’de üniversite öğrencilerine yönelik olarak düzenlenen ilk ve tek finans yarışması Boğaziçi Finance Challenge`ı,, Türkiye’nin ilk ve tek sanal yatırım yarışması olan Investimate’i düzenlemektedir. Pek çok konuda diğer öğrenci kulüplerine örnek teşkil eden “ilk”ler gerçekleştiren İK, Türkiye’yi ” Kariyer Günleri” kavramıyla tanıştıran, yenilikçi ve öncü çizgisiyle Türkiye’nin öğrenciler tarafında çıkarılan ilk iş dünyası ve ekonomi dergisi Foreline’i çıkartan kulüp olmasının yanı sıra kısa adı İKTP olan İşletme Kulüpleri ve Toplulukları Platformu’nun da kurucularından biridir.

Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüs

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Alt Katı

34342 Bebek-İstanbul

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s