“Kariyer Kampüste’19”

Sosyal medya sponsoru olduğumuz bir etkinlikle daha karşınızdayız.

Teknoloji Ar-Ge ve Girişimcilik Topluluğunun ikincisini düzenleyeceği Kariyer Kampüste’19 etkinliği 24-25 Nisan 2019 tarihinde F.Ü Mustafa Temizer Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecektir.

10.00’da başlayacak olan etkinlik DB Positive, MNG Kargo, Scheineder  Electric, TurkıshWIN, Oyuncu-Tiyatrocu Umut Oğuz, EYBrandworks, Sunucu /Gazeteci Celal Pir, Volvo Penta’nın katılımları ile gerçekleşecektir.

Geçen yıl ‘Cv’nize değil hayatınıza dokunuyoruz.’’ Sloganı ile gerçekleştirilen etkinliğimiz bu yıl ‘Her yol ayrımına geldiğinizde, elinizde kendi çizdiğiniz üçüncü bir yol olmalı.’  sloganı ile gerçekleştirilecektir.

Etkinliğin temel amacı; üniversite öğrencilerinde kariyer bilincini oluşturarak, onlara bu konuda bir bakış açısı kazandırmak, öğrencilerin staj için doğru tercihler yapmasını sağlamak, kişisel gelişim süreçlerine katkıda bulunarak mezuniyet sonrası karar verme aşamasında daha sağlıklı tercihler yapabilmelerine yardımcı olarak bu doğrultuda  öğrenci ve firmaları bir araya getirmektir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s