BRİNGO

Bringo
Teknoloji artık hayatımızın her noktası bizimle beraber. Yolda, evde, işte, okulda yani heryerden. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımızı kolaylaştıran uygulamalarda artmaya başladı. Bu uygulamalardan bir tanesi de Bringo. Bringo ile yurtdışından istediğiniz ürünü uygun fiyatlara getirtebilirsiniz.

Peki nasıl mı ?
Bringo ile yurtdışından gelen bir kişi ile iletişime geçip istediğiniz ürünü uygun fiyata güvenilir bir şekilde alabilirsiniz.

Bringo ile ne kazancım olabilir?
Örneğin bir telefon almak istiyorsunuz. Türkiye fiyatı 3000 TL olan bir ürün yurtdışında 400-500 $ olduğunu düşünürsek yurtdışından aldığınız bir ürünle yaklaşık 1000 TL kâr elde edebilirsiniz. İşte Bringo tam da bu devre de araya giriyor. Yurtdışında bulunan bir kişi ile sizleri iletişime geçirip bu kârı yapmanıza yardımcı oluyor.

Peki güvenebilir miyim?
Gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Çünkü Bringo üzerinden yurtdışında bulunan kişi ile sürekli siz iletişim halindesiniz ve herhangi bir güvensizlik olmaması için siz aldığınız ürünün parasını önce kendi hesabınıza yüklüyorsunuz. Bringo hesabınızdan parayı çekip hemen ürünü getiren kişinin hesabına aktarmıyor. Siz ürünü elinize aldığınızda bildiriyorsunuz ve ondan sonra para ürünü getiren kişinin hesabına yatıyor. Bu şekilde bizlere güvenilir bir alışveriş sağlamış oluyor.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s